beethoven pasta
volkan kurabiyesi

elif & feyza ile mutfak maceraları

Elif_ve_feyza

fotoğrafın büyük hali için üzerine tıklayın...

bu hafta sonu teyzemin çocuklarının yanında kaldım.  elif ve feyza benim mutfak maceralarıma ortak oldular.  cumartesi akşamı birlikte kurabiye yaptık. pazar sabahı ben ekmek pişirdim. ekmeğimizi ve kurabiyelerimizi alıp bizim eve gittik. annemin harika sofrasında ailece kahvaltı yaptıktan sonra üçümüz dışarı çıktık. biraz dolaşıp teyzemin evine geri geldiğimizde de birlikte tatlı yaptık. bir de bütün gün tek yedikleri hamur işi olmasın diye ben sebze yemeği yaptım. feyza da harika bir çorba pişirdi. elif de sağolsun bizim dağıttıklarımızı toplayıp belkide mutfak maceralarının en zorlu bölümlerinden birini tamamlamış oldu. (feyza yedinci sınıfta, elif de lise hazırlıkta) orhan, elif & feyza; çok güzel bir hafta sonu geçirmemi sağladığınız için sizlere, teyzeciğim; çocuklarını bana emanet ettiğin için de sana çok teşekkür ederim.

Comments

haticeciğim

moulinex ekmek yapma makiman var.Fakat bir türlü yüzlerce ekmek tarifi denediğim halde normal bir ekmek yapmayı başaramadım canım.Senden çok rica ediyorum bana normal bir ekmek tarifi yazarmısın.

öptüm

yemek tarifleriniz mukkemmel

herkese selamlar.haticeciğim iyi gezmeler.tariflerin çok güzel.senin kadar becerikli senin kadar mükemmel tarifleri olan arkadaşım selcene teşekkürler.siteyle tanişmama vesile olduğun için sağol.iyi ki varsın.

The comments to this entry are closed.