hindistan cevizli toplar
köbete

pc world, mart 2005

Pcworld_mart_2005__2www.portakalagaci.com

Farklı yemek tarifleri

Dergimizin takipçilerinden Melda Cirit'in önerdiği internet sayfası yemek dünyasını internetten evlerimize getiriyor. Fotoğraf çekmeyi ve yemek yapmayı seven bir bilgisayar sevdalısı Hatice Özdemir tarafından hazırlanan site, kendi çektiği birbirinden güzel fotoğrafların yanında anne ve ablasının tariflerinin eklenmesiyle meydana gelmiş.

Bildik yemekler dışında farklı alternatifler arıyorsanız, güzel fotoğraflar eşliğinde lezzetli ve sıradışı yemekler yapabilmek için sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Tasarım olarak da gayet başarılı hatta etkileyici diyebileceğimiz sitede e-posta yoluyla diğer kullanıcılarla haberleşebileceğiniz bir online liste ve bilgilerinizi paylaşabileceğiniz, yemek tarifleri ve restoranların konuşulduğu forum sayfaları da yer alıyor.

pc world, sayı 31, sayfa 175

Pc World'e portakal ağacı'na yer verdiği, Melda hanım'a portakal ağacı'nı önerdiği, Twilight'a da yazıyı haber verdiği için çok teşekkürler!

Comments

Tebrikler ve tesekkurler...

siten çok güzel misafir geldiginde menüyü senin sitenden hazirlayacagim:))))tebriklerrrrrrrrrr

merhaba haticecim başarılarının devam edeceğine ve çok daha ileriye dideceğine yürekten inanıyorum 51 yaşında olmama rağmen yapacağım her ne olursa olsun önce portakalağacına bakmadan yapmıyorum tariflerin çok güvenilir seni tekrar tebrik eder sevgiler sunarım nural

The comments to this entry are closed.