606
...

molanın ardından

weekend

weekend

akrabalarım ve arkadaşlarım isyan bayraklarını çıkardılar; siteyi açınca devamlı karşılarına çıkan 606 başlığından sıkılmışlar.  henüz tarifleri yazmaya ve yorumları cevaplamaya geçemeyecek olsam da (bilgisayarımın pilinin bitmesine 13 dakika var çünkü) birkaç günlük arada neler yaptığımdan söz edebilirim. öncelikle yukarıdaki fotoğraftakileri pişirdim. molanın amacı yemek yapmaya ara vermekti ama ben son iki gün bu sözümü tutamadım. neyseki pastayı arkadaşlarıma götürdüm.

bu arada ne zamandır yapamadığım bir şeyi yapıp kitapçıya uğradım. her zamanki m.s. living ve good food dergilerinin yanı sıra  business 2.0 ve mediterranean cooking dergilerini de aldım. bir de amazon'dan dan cederholm'un web standards solutions kitabı ile dave shea'nın the zen of css design isimli bilgisayar kitaplarını aldım. kitaplar şimdiden çok işime yaramaya başladılar.

benden şimdilik bu kadar. umarım sizin günleriniz de iyi geçiyordur...

 

Comments


[lutfen bir cevap]
merhaba,
ben sadece rulo pastanin tepsi olcusunu bilmek istiyorum. bir tarifte 44*37 denmis galiba muzlusunda. bu cok buyuk degil mi?
birde dogru bir olcu tablosu ariyorum cunku cogu farkli olculer verior.
tesekkurler.

hosgeldin hatice,
tarıfler yıne harıka bana esimin arkadasları gelecek onlara ikram olarak neler yapmalıyım iddalı buldugunuz trifleri yazarsanız sevinirim simdiden tesekkürler herkese

selam arkadaşlar bundan sonra muthteşem tariflerimle bende aranızdayım

The comments to this entry are closed.